Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Виница
139 000 €
271 860.37 лв.

(2 317 €, 4 531.66 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 8:31 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 595 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

ТОПЪЛ!! НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН!! СРЕДЕН АПАРТАМЕНТ!!

NEXA Homes ви представя двустаен апартамент в кв. Виница, напълно обзаведен и готов за нанасяне.
Жилището се намира в сграда с поддържани общи части и контролиран достъп, в спокоен и предпочитан район с бърз достъп до центъра на Варна и морето.
Апартаментът е със следното разпределение: светла дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна, перално/килер, коридор и тераса. Има и избено помещение.
Имотът се предлага напълно обзаведен и оборудван, поддържан в отлично състояние и готов за нанасяне или отдаване под наем.
Локацията съчетава спокойствие, чист въздух и удобен достъп до градска среда, което го прави подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

За повече информация се обадете сега и цитирайте следният код: 137
За контакт:
0897034545

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
НЕКСА ХОУМС
0879363393
В imot.bg от 2026 г.
nexahomes.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, гр. Варна, бул. Чаталджа 20
http://nexahomes.eu
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Виница
Обява: 1b177637040491211

139 000 €
271 860.37 лв.
История на цената
(2 317 €, 4 531.66 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Виница

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност